درباره ما

شرکت آتی بین در سال ۱۳۹۶ با شماره ثبت ۵۱۴۶۶۸ در راستای طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با هدف بهبود بخشی به بردهای الکترونیکی، و طراحی بردهای هوشمند فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن با تکیه بر توان فنی و تخصصی مهندسین کشور توانسته برد، و محصولات منحصر به فردی را در این زمینه به بازار ارایه نماید. آتی بین، احترام به خواسته و نیاز مشتریان گرامی را سرلوحه امور خود می داند و از این جهت با بهره‌گیری از ماهرترین نیروهای متخصص و جدیدترین امکانات و تجهیزات روز، سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان عزیز را دارد.

طراحی ها

آتی بین با توجه به نیروهای متخصص و تجربه چند ساله با هدف تولید ملی و  کاهش هزینه و کیفیت بالاتر، دست به طراحی های متعددی زده که در زیر به طور مختصر به توضیح برخی از آن ها پرداخته : 

هدف از طراحی و تولید دوربان، حذف شدن ریموت و کنترل درب های خود از طریق تلفن همراه می‌باشد.این دستگاه متشکل از یک برد و یک اپلیکیشن است.برد و باکس این محصول به ابعاد ۲۲*۳۸*۸۸ است. اپلیکیشن این محصول قابلیت اجرا بر روی دو سیستم عامل اندروید و IOS می‌باشد. 

اکسیژن ساز دستگاهی است که به صورت در جا و در محل ، توسط پمپ مخصوص هوای درون اتاق را مکیده و سپس از محفظه های پودر زئولیت عبور می‌دهدو پودر زئولیت ، اکسیژن ۲۱ درصد موجود در هوای ورودی را از گازهای دیگر هوا جدا کرده ، تغلیظ نموده و با خلوص بیشتر از ۹۵ درصد تحویل بیمار می‌ دهد. نیاز مستمر بیماران تنفسی به اکسیژن تراپی را برطرف می نماید و نسبت به کپسول های اکسیژن سبک تر بوده و قابلیت حمل آسان تری دارد.

پالس اکسی متر دستگاهی است برای اندازه گیری میزان هموگلوبین اشباع شده با اکسیژن در بافت های محیطی می‌باشد. این وسیله غیر تهاجمی بوده و به سادگی مورد استفاده  قرار میگیرد.در واقع پالس اکسی متر سریع تر از ارزیابی فشار خون ، نبض و تنفس ، مشکلات موجود در اکسیژن رسانی را نشان می دهد. پالس اکسی متر در حال حاضر در دو نوع انگشتی(سیار) و مرکزی (ثابت) موجود است.

این سیستم در آخرین مرحله تولید نخ شانل به کار گرفته می شود و صحت نخ تولیدی را از لحاظ میزان پرز و نمره نخ مورد بررسی قرا می دهد. این دستگاه به بهره گیری از قطعات پیشرفته نوری Optical و پردازش دیجیتال، حساسیت به نور محیط را حذف می کند.

چشم انداز

شرکت آتی بین با رویکرد کیفیت بالا و طراحی های نو، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان تولید کنندگان پیشرو در صنایع تولید بردهای الکترونیکی تعیین نموده است.