فرصت ویژه ، تخفیف ویژه

چشمی آتی

چشمی یا فتوسل قطعه‌ای است که در جک درب پارکینگ و یا کرکره‌های برقی استفاده می‌شود و از برخورد درب یا کرکره در مسیر بسته شدن با اجسام جلوگیری می‌کند.

این قطعه به وسیله ارسال و دریافت امواج مادون قرمز می‌تواند تشخیص دهد که آیا کسی با چیزی در مسیر درب قرار گرفته است یا خیر؟ در سیستم فتوسل همواره این ارتباط بین فرستنده و گیرنده برقرار است و زمانی که این ارتباط قطع شود خروجی رله را قطع کرده تا مدار فرمان را آگاه سازد و مدار فرمان با توجه به برنامه‌ریزی، درب را مجدد باز نموده یا در جای خود ثابت نگه می‌دارد.

توضیحات تکمیلی

چشمی طراحی و تولید شده توسط شرکت آتی بین از ولتاژ 12 تا 24 ولت AC و DC پشتیبانی می­‌کند، بنابراین می­‌توان از آن در کنار تمام جک­های پارکینگ، کرکره‌­های برقی و حتی راهبند استفاده نمود (سازگار با تمام سیستم­‌های اتوماتیک).

این قطعه دارای درجه حفاظتی IP54 و IP55 است و از بهترین مواد اولیه ساخته شده که در مدت زمان طولانی بر اثر باران و نور خورشید آسیب نبیند. حداکثر فاصله‌­ای که می­‌توان بین دو فتوسل ایجاد نمود 33 متر است یعنی در این فاصله چشمی به درستی و بی­‌نقص کار می­‌کند.

این چشمی دارای یک رله NO و NC است که توسط جمپر کنترل می­‌شود و این بدین منظور است که از این قطعه در کنار محصولات دیگر به جز جک پارکینگ هم استفاده شود. در این چشمی برخلاف اکثریت چشمی­‌های موجود در بازار به جای ارسال سیگنال به صورت پیوسته، سیگنال کدگذاری شده را به صورت پریودیک ارسال می‌نماید. بنابراین فرستنده قابلیت ارسال سیگنال با توان بیشتری را داشته و درصد خطای عملکرد را به صورت قابل ملاحظه‌­ای کاهش می­‌دهد.

مدارهای حفاظتی در این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت عملکرد در تمام شرایط آب و هوایی کشور را دارا می‌باشد.

ویژگی های چشمی آتی

  • دمای کارکرد : 15-  تا 70+ درجه سانتیگراد
  • ابعاد: 24 × 35 × 105 میلی‌متر
  • حداکثر متراژ کارکرد : 33 متر
  • ولتاژ کارکرد : 12 تا 24 ولت متناوب و مستقیم
  • درجه حفاظتی : IP54 – IP55